www.eurodogshow.ch/indexE.html

30.8. - 1.9. 2013
Ženeva, Švýcarsko

Brazilská fila je v sobotu, 31.8.2013
Posuzuje pan Rafael Malo Alcrudo (ES)

uzávěrky přihlášek:
I. do 6.4.2013
II. do 15.6.2013
III. do 27.7.2013
za prvého psa:
79 EUR
96 EUR
105 EUR
druhý a další:
70 EUR
88 EUR
96 EUR
veteráni, štěňata a dorost:
53 EUR
70 EUR
75 EUR
chovatelská stanice:
44 EUR
44 EUR
44 EUR
páry:
26 EUR
26 EUR
26 EUR
parkování na 1 den:
79 EUR
79 EUR
79 EUR

 





http://eurodogshow2012.com

5. - 7. 10. 2012
Bukurešt, Rumunsko

Brazilská fila byla v sobotu, 6.10.2012
Posuzoval pan Miguel Angel Martinez (ARG)

BOB
TORRAO FARUCK DO MARANGUAPE (ch.. A. Cordeiro, maj. E. Ushkova, Moskva)

fena CACIB
ZAFER AMATIA (ch.. George Casmiu Lupsa, maj.. George Cosmiu Lupsa, Rumunsko)

BOB JUNIOR
SAMURAI IY DO RINCAO VIOLENTO (ch. Raul Pexoto, maj. Sergey Dyakonov, Moskva)





https://www.eurodogshow2011.nl/

1. - 4. 09. 2011
Leeuwarden, Holansko

Brazilská fila byla v sobotu, 3.9.2011
Posuzoval pan Kamen Litov (BG)


BOB




 

www.eurodogshow2010.si/

Brazilská fila byla ve čtvrtek, 30.9.2010
Posuzoval pan Giuseppe ALESSANDRA (I)

Best of Breed - BOB
1316 YEPORA DE EL SILEDIN

Evropský vítěz - pes
1316 YEPORA DE EL SILEDIN

Evropský vítěz - fena
1337 ZAFER AMATA

Evropský vítěz mladých - pes
1304 GORDON DARK BIRENGO

Evropský vítěz mladých - fena
1328 KAYARA EL SILEDIN

Evropský vítěz veteránů - pes
1322 GLATISANT`S TOR LE FISE


PSI
třída mladých
1303 TRIAS DA BR SANTA LUIZA
MANŽELÉ DOLEŽALOVI, CZ VD

1304 GORDON DARK BIRENGO
LAJSZ ANDRAS, HU V1

1305 AKI Z LABSKÉ
KROTKÁ & FASCIOLO, CZ VD

1306 IMPERIO DORADO JOKER
USHKOVA E., RU VD

1307 REY DO ITANHANDU

DYAKONOVA SVETLANA, RU VD

1308 ZAFER BAIAZID
GEORGE COSMIN LUPSA, RO V 2

1309 BRASHILL HERDEIRO
PAARLAHTI ANU & JAUHONEN TIA, FI VD

1310 IMPERIO DORADO ELFO
TSVETKOV YU., RU nedostavil se

mezitřída
1311 ICARO EL SILEDIN
PAVLÍČKOVÁ GABRIELA, CZ V 1, CAC

třída otevřená
1312 ALI
RAMEAU ADELINE, FR VD

1313 BELISCO DO ITANHANDU
ANAN`EV VLADIMIR, UA Excellent 1, CAC

1314 MIGEL`
HOMYAKOV A.L., UA V 2, R. CAC

třída šampionů
1315 BRASHILL BAQUEIRO
PAARLAHTI ANU, FI V3

1316 YEPORA DE EL SILEDIN
SZANYI ISTVÁN, HU V1, CAC, CACIB

1317 APOR DO SERRANO
KISS SANDOR, HU nedostavil se

1318 FERERO OF RED AND BRINDLE
PAVLIČKOVA GABRIELA & ZEMAN MAREK, CZ V 2, R. CAC, R. CACIB

1319 TORO DA MALOCA DOS FILAS DO PAIAGUAS
FILIP MARTIN, CZ V

1320 STRANGLEHOLDER VLAD TEPES
PEKNINA OXANA, RU VD

1321 BALDY SLO LAND

ŠTANDECKER VLADIMIR & ANDREJA, SI V 4

Veteran class
1322 GLATISANT`S TOR LE FISE
BODA KATALIN, HU V 1


FENY
třída štěňat

1302 FAVORITA
RAMEAU ADELINE, FR N


1323 AMY OF JANUS-FACED
SZANYI ISTVÁN, HU VN 1


Junior class
1324 ACERTO DEVOTADO FORASTEIRO
ANAN`EV VLADIMIR, UA V

1325 IMPERIO DORADO EVVIVA
USHKOVA E., RU VD

1326 ALANDRA Z LABSKÉ
MIKULÁČEK JAKUB, CZ V 4

1327 URSA DEL BOHEX
GAVROSH M.V. & LEURDA A.B., UA V2

1328 KAYARA EL SILEDIN
MAHEO LAURENCE, FR V 1

1329 BRASHILL HEROINA
JAUHONEN TIA & MARKO, FI V 3

1330 AKIRA Z LABSKÉ
VALACHOVI JANA & PETR, CZ nedostavila se

1331 FADA DO ITANHANDU
STROGALOVA ZOIA, UA V



mezitřída
1332 FIONA SLO LAND
ŠTANDECKER VLADIMIR & ANDREJA, SI VD

1333 RAJAVI DO FORTAL DO FILA
VANĚČKOVÁ HANA, CZ VD

třída otevřená
1334 OLIVA DE EL SILEDIN
SZANYI ISTVÁN, HU V1, CAC

třída šampionů
1335 IMPERIO DORADO GAROTA
USHKOVA E., RU V

1336 BAGHIRA PROSKOVICKÁ VYHLĺDKA

MANŽELÉ DOLEŽALOVI, CZ V2, R. CAC, R. CACIB

1337 ZAFER AMATA
GEORGE COSMIN LUPSA, RO V 1, CAC, CACIB

1338 120 SENDA DO ESHABETA II
VANĚČKOVÁ HANA, CZ V

1339 MARKIZA FILIHAUZ JASSELIN
DYAKONOVA SVETLANA, RU V

1340 AURA SPONSA
VOROBYEVA V., RU VD

1341 BEATE FIDELIDAT
FILIP MARTIN, CZ V4

1342 BRASHILL BEIJO

PAARLAHTI ANU, FI V 3

 




EURODOG 2008

4.10.2008
posuzoval pan Peter v. Monfort (NL)
www.eurodogshow2008.hu

Pan rozhodčí potvrdil přesně co jsme očekávali, nezná plemenný standard a jeho orientace ve výstavním kruhu vypadala, jako by v něm stál úplně poprvé!!!
O den dříve se konala Klubová výstava maďarského Moloss Klubu (výsledky a fota jsou ZDE), kde posuzoval také, ale jiné plemeno. Při závěrečných soutěžích, které zahrnovali i soupeření psů a fen o Klubové vítěze a BOB v rámci jednotlivých plemen, mohl vidět, jak specialista z Brazílie který fily posuzoval, udělil v jednotlivých třídách tituly CAC a HPJ (CAJC). Jenže, jeho samolibost a neoprávněné sebevědomí mu nedovolilo se trochu přiučit. Zřejmě považuje hodnocení pana Virgilia de Martela Orsi za zcela bezpředmětné. Výsledky o tom jasně hovoří, psi a feny, kteří získali CAC a známky výborná na Klubové výstavě, tak na EURU odcházeli s hodnocením VD a opačně!!!
Jednoduché závěrečné hodnocení - KATASTROFÁLNÍ průběh a výsledná hodnocení tohoto "odborníka" !!!
Doporučení - ušetřte si peníze za přihlášky na výstavy, kde pan Monfort posuzuje, pokud máte doma psa, který odpovídá standardu plemene !!!

PSI
- třída štěňat
otec/matka chovatel/majitel  
D´Artagnan Principesco *24.5.2008
Apor do Serano
Ayama from Red-Pretender´s
Sándor Kiss
Helga a Sándor Kiss
VN1
El Mago Caliente *18.5.2008
Gino Strážnický ráj
Adelfilla del Bohex
V. Rozhkov
A. Kulichev
-
- třída mladých      
Salvador del Bohex *25.9.2007
Don-Liberador del Bohex
Donna La Ora del Bohex
Michail Gavrosh
S. Akopyan
VD2
Yepora de El Siledin *23.4.2007
Quibira do Br Tabayara
Linda de El Siledin
José Salvador Martinéz
István Szanyi

V1, CAJC

- mezitřída      
Duncan do Serano *10.2.2007
Eldorado Fi-Box
Fera from red-Pretender´s
István Szányi
Attila Gonda
V1, CAC
.
- třída otevřená      
Arumba Casa Fila *5.7.2006
Bras Can Xingú
Whoopi FI-IT
Berecz/Tünde
Berecz/Tünde
VD2
Cegante Birengo *1.5.2006
Glatisantś Tor le Fise
Keith Strážnický ráj
Gabriela Pavlíčková
Jana Kanálová
 -
Ferero of Red and Brindle *2.9.2006
Leao J. Ribeiro e Maloca dos Filas
Orion do Rafuri
Inge Courtois
Gabriela Pavlíčková
 -
Imperio Dorado Bruno *7.5.2006
Titsiano dlja Tigrovoj Kollektsii Reriti
Belinha da Sidersul
Ushkova
Grazyna Suchá
 -
Stranglehorder Wild Dark Angel *3.3.2006
Stranglehorder Snikers
Plod Ljubvi Zhonaina
Vera Kautto
Vera Kautto
 -
Tiger Mastifland *21.9.2006
Matusalem Miasto Pokojov
Fiesta Mastifland
Anna Komak
Anna Komak
 -
Yacarebde El Siledin *23.4.2007
Quibira do Br Tabayara
Linda de El Siledin
José Salvador Martinéz
Pascalle Ruperti

V1, CAC

- třída šampionů      
Apor do Serano *19.8.2004
Dunga from Red Pretender´s
Fera from Red Pretender´s
István Szányi
Helga a Sándor Kiss
V1,CAC
CACIB, EV
Aramis vom Landgut Lichtenau *8.4.2002
Indio Arere Impavido Colosso
Schiba vom Auenland
C. Taeger
Inge Courtois
 -
El Diablo Eduardo ze Šakalího dvora *1.6.2002
Simba
Caria ze Šakalího dvora
Hana Vaněčková
Hana Vaněčková
VD
Glatisant´s Tor le Fise *6.9.2002
Fejedelmi Örizö Castellano
Bomba do Submundo
Péter Gaál
Katalin Boda
V2,r.CAC
r.CACIB
Sttomontese Mostro Zorkó *24.7.2004
Dumbo from Red Pretender´s
Sirkán-Bagira Kitti
Agnes Bödör
Bĺa Domján
V
Taruma das Aguasacalientes *15.4.2004
Angico das Aguasacalientes
Carranza do Palmares
Araceli de Souza Pontelli
Irina Golubtsova
V
Wee Joy FI-IT *20.10.2002
Bastas do Sertao
Rachel FI-IT
Jitka Šírová
Berecz/Tünde
V3
       
 FENY
- třída štěňat
     
A-Trinity Canil da Jacobina *4.4.2008
Bradock JB da Santa Luiza
Orfea Angie II de Serra de Itanhandu
Pavlína Velíšková
Gabriela Pavlíčková
 -
Carita Principesco *24.5.2008
Apor do Serano
Ayama from Red Pretender´s
Sándor Kiss
Helga a Sándor Kiss
VN1
Vitola Principesco *24.5.2008
Apor do Serano
Ayama from Red Pretender´s
Sándor Kiss
Helga a Sándor Kiss
VN2
- třída mladých      
Bonita Royal Ville du Jardin *6.10.2007
Glatisantś Tor le Fise
Engenhoso do Submundo
Katalin Bencsikné Gott
Attila Félix Mihalek
VD
Enigma Esperanza Birengo *32.10.2007
Leao J. Ribeiro e Maloca do s Filas
Baccara Birengo
Gabriela Pavlíčková
Gabriela Pavlíčková
 -
Escada Birengo *32.10.2007
Leao J. Ribeiro e Maloca do s Filas
Baccara Birengo
Gabriela Pavlíčková
Jana Kanálová
V1,CAJC,EVM
Solana del Bohex *25.9.2007
Don-Liberador del Bohex
Donna La Ora del Bohex
Michail Gavrosh
I. Nikitina
VD
- mezitřída      
Azza Ludpap *4.12.2006
C-Argos od Lesní studánky
Anny de la Estrela
Ludmila Papežová
Zoltán Oláh
D
Cesmíne z Kotlinky *17.6.2007
Leao J. Ribeiro e Maloca do s Filas
Amara z Kotlinky
Eva Srnová
Dana Černá
VD
Zafer Amata *31.1.2007
Fiel de Kail
Gyarmatszéli Durcás Frida
George Cosmin Lupsa
George Cosmin Lupsa
D
- třída otevřená      
120 Senda do Eshabeta II *19.9.2006
# 93 Replicar do Eshabeta II
Java da Bracatinga
Dawna Berg
Hana Vaněčková
VD
Aruba Casa do Fila *5.7.2006
Bras Can Xingú
Whoopi FI-IT
Berecz/Tünde
Berecz/Tünde
VD
Ayama from Red-Pretender´s *21.12.2005
Aragon do Rafiréz
Alien from Red Pretender´s
Tibor Vér
Helga a Sándor Kiss
VD
Carambola del Bohex *26.3.2005
Jimenez Bohex
Garmonia del Bohex
Michail Gavrosh
E. I. Diomidova
V2, r.CAC
Fada of Red and Brindle *2.9.2006
Leao J. Ribeiro e Maloca dos Filas
Orion do Rafuri
Inge Courtois
Inge Courtois
 -
Farouka of Red and Brindle *2.9.2006
Leao J. Ribeiro e Maloca dos Filas
Orion do Rafuri
Inge Courtois
N. Buskes
VD
Plod Ljubvi Zhonaina *4.10.2003
Richard
Kastor´s Haus Nastena
S. Proshaeva
Vera Kautto
V3
Sita Harakan *10.12.2005
Uno i de Sao Jose da Lapa
Fenix da Serra de Itanhandu
Sanja Vekic
Katalin Boda
VD
Vibora del Famoco *6.6.2006
Borhes Born Star
Donna Rubia
M.V. Rukavishnikova
V.A. Ananev
V1,CAC,
r.CACIB
- třída šampionů      
Buena-Dicha del Famoco *4.5.2005
Borhes Born Star
Donna Rubia
M.V. Rukavishnikova
V.A. Ananev
V1,CAC
CACIB,EV,BOB
Gaia ze Šakalího dvora 14.9.2005
Bras Can Xingú
Electra Tonia ze Šakalího dvora
Hana Vaněčková
Hana Vaněčková
VD
Manga from Red-Pretender´s *18.2.2004
Aragon do Rafiréz
Alien from Red Pretender´s
Tibor Vér
Istvan Szabo
V2,r.CAC

 


EURODOG 2007


Brazilská fila byla v programu na 10.6.2007,

posuzoval pan Miguel Angel Martinez, ARG, další informace na: www.hks.hr

Z letošní Evropské výstavy jsme se vrátili s velmi smíšenými pocity, protože pan rozhodčí posuzoval velmi odlišně než jsme očekávali. Na Evropě v roce 2003, která se konala v Bratislavě, měl naprosto jiná měřítka než letos. V Bratislavě postihoval při posuzování špatnou mechaniku pohybu, bázlivou povahu a netypičnost vůči plemeni. Letos bylo ovšem všechno jinak, pes, Evropský vítěz byl velmi nejistý při předvedení a při bližším kontaktu s rozhodčím projevoval i jasnou bázlivost. Fena, Evropská vítězka měla co do typičnosti k plemeni a pohlaví opravdu velmi daleko, navíc o mechanice pohybu se nedá vůbec mluvit jako o "mechanice", protože zadní nohy za sebou téměř jen "táhla", jako i další dvě feny ve stejné třídě šampionů, které se umístily na 2 a 3 místě.
Můžete se sami podívat na výsledy i na fota a udělat si sami vlastní názor na posuzování tohoto rozhodčího.

PSI - třída dorostu

Damasco Negona Birengo nar.: 18.10.2006 o.:Jeff Chvatěrubská rokle m.: G. Pavlíčková
nedostavil se
m.:Daf Negona do Theophilo ch.: Pavlíčkovi

PSI - třída mladých

Imperio Dorado Barone nar.:7.5.2006 o.:Titsiano dlja Tigrovoi Kollektsii Reriti m.:E. Uskovova
nedostavil se
m.:Belinha da Sidersul ch.: E. Uskovova
Alpacino iz Klana Karleone nar.:9.9.2006 o.:Borhes Born Star m.: A.V. Mochalin
V 2
m.:Nordzhina Alazira ch.: A.V. Mochalin
Anri iz Klana Karleone nar.:9.9.2006 o.:Borhes Born Star m.: A.V. Mochalin
V 1, CAJC
EVM
m.:Nordzhina Alazira ch.: A.V. Mochalin
Igneo del Bohex nar.:9.12.2005 o.:Don Liberador m.: V. Zajcev
nedostavil se
m.:Donna la Ora ch.: M. Gavrosh
Cagey Slo Land nar.:20.4.2006 o.:Dodger Santa Catarina m.: V. Štandecker
V 3
m.:Abby Slo Land ch.: V. Štandecker
Aleksio iz Klana Karleone nar.:9.9.2006 o.:Borhes Born Star m.: O. Lykina
nedostavil se
m.:Nordzhina Alazira ch.: A.V. Mochalin
Arumba Casa do Fila nar.:5.7.2006 o.:Bras Can Xingú m.: B. Tunde
V 4
m.:Whoopi FI-IT ch.: B. Tunde
Lunerarchi nar.:20.2.2006 o.:Duplo m.: J. Peton
VD
m.:Obsession dell Umbriaco ch.: J. Peton
Bruno Imperio Dorado nar.:7.5.2006 o.:Titsiano dlja Tigrovoi Kollektsii Reriti m.:M. Suchý
nedostavil se
m.:Belinha da Sidersul ch.: E. Uskovova

 

PSI - mezitřída

Pucci Mastifland nar.:20.10.2005 o.:Asan Sumakowa Polanka m.: A. Kornak
VD2
m.:Gilian Bohex ch.: A. Kornak
Armando Jizerská závěj nar.:26.8.2005 o.:El Diablo Eduardo ze Šakalího dvora m.: J. Novák
D
m.:Cestie de Luci Monavar ch.:J. Novák
Jago Fi-Box nar.:19.7.2005 o.:Bras Can Xingú m.: Z. Pokorný
nedostavil se
m.:Ulina FI-IT ch.: D. Černá
Baldy Slo Land nar.:21.11.2005 o.:Bras Can Xingú m.: V. Štandecker
V 1, CAC
r.CACIB
m.:Alexia Slo Land ch.: V. Štandecker

PSI - třída otevřená

Bach Slo Land nar.:21.11.2005 o.:Bras Can Xingú m.: L. Gregurovič
nedostavil se
m.:Alexia Slo Land ch.: V. Štandecker
Puerto nar.:25.12.2004 o.:Higienopolis Dragao m.: I. Kovalinskaya
nedostavil se
m.:Kleopatra ch.: M.Pimenova
Garrincha do Ribeiro Preto nar.:31.3.2005 o.:Higienopolis Doque m.: V. Smodej
nedostavil se
m.:Espinada Clara ze Šakalího dvora ch.: M. Kupper
Gitano del Bohex nar.:13.5.2005 o.:Don Conquistador Del Bohex m.:M. Gavrosh
nedostavil se
m.:Vida ch.: M. Gavrosh
Don Liberador nar.:19.8.2001 o.:Don Conquistador Del Bohex m.:M. Gavrosh
nedostavil se
m.:Vida ch.: M. Gavrosh
Fiel de Kair nar.:27.7.2003 o.:Grizzly Killer Arminiu m.: L. George-Cosmin
V 1, CAC
m.:Konsuela ch.: A. Khandamiriantz

PSI - třída šampiónů

Manuel From
Red-Pretender´s
nar.:18.2.2004 o.:Aragon do Rafirez m.: N. Danyi & T. Vér
V 1, CAC
CACIB, EV, BOB
m.:Alien From Red -Pretender´s ch.: N. Danyi & T. Vér
Amos Slo Land nar.:15.10.2003 o.:Barao von Stallbrasil m.: M. Šauperl
V 3
m.:Ana od Čente ch.: V. Štandecker
El Diablo Eduardo
ze Šakalího dvora
nar.:1.6.2002 o.:Simba m.: H. Vaněčková
V 4
m.:Caria ze Šakalího dvora ch.: H. Vaněčková
Wee Joy FI-IT nar.:20.10.2002 o.:Bastos do Sertao m.: B. Tunde
V 2, r.CAC
m.:Rachel FI-IT ch.: J. Šírová
 


FENY - třída dorostu

120 Senda do Eshabeta II nar.:19.9.2006 o.:#93 Replicar do Eshabeta II m.: H. Vaněčková
VN 1
m.:Java da Bracatinga ch.: D. Berg

FENY - třída mladých

Anensia iz Klana Karleone nar.:9.9.2006 o.:Borhes Born Star m.: A.V. Mochalin
V 1, CAJC
m.:Nordzhina Alazira ch.: A.V. Mochalin
Igneo del Bohex nar.:9.12.2005 o.:Don Liberador m.: V. Makrenko
nedostavila se
m.:Donna la Ora ch.: M. Gavrosh
Loika nar.:20.2.2006 o.:Duplo m.: J. Peton
VD 3
m.:Obsession dell Umbriaco ch.: J. Peton
Admira Casa do Fila nar.:5.7.2006 o.:Bras Can Xingú m.: BA. Balasz
VD 2
m.:Whoopi FI-IT ch.: B. Tunde

FENY - mezitřída

Gaia ze Šakalího dvora nar.:14.9.2005 o.:Bras Can Xingú m.: H. Vaněčková
V 1, CAC
m.:Electra Tonia ze Šakalího dvora ch.: H. Vaněčková

FENY - třída otevřená

Cestie de Luci Monavar nar.:28.7.2003 o.:Ibar Chvatěrubská rokle m.: J. Novák
VD 1
m.:Bellef Fi-Box ch.: L. Kořínková
Nika Norman nar.:11.2.2004 o.:Calvagio dlja Tigrovoi Kollektsii Reriti m.: A.V. Mochalin
odstoupila
m.:Jurdetta Karleone ch.: A.V. Mochalin
Zhoya del Bohex nar.:18.12.2002 o.:Don Conquistador Del Bohex m.: V. Dzyuba
nedostavila se
m.:Donna Akapulko del Bohex ch.: M. Gavrosh

FENY - třída šampiónů

Diva From
Red-Pretender´s
nar.:18.7.2001 o.:Rick do Bras Can m.: N. Danyi & T. Vér
V 2, r.CAC
r.CACIB
m.:Los Banditos Bonita ch.: N. Danyi & T. Vér
Baccara Birengo nar.:28.3.2005 o.:Jeff Chvatěrubská rokle m.: Pavlíčkovi
V 3
m.:Keith Strážnický ráj ch.: G. Pavlíčková
Electra Tonia
ze Šakalího dvora
nar.:1.1.2002 o.:Simba m.: H. Vaněčková
V 4
m.:Caria ze Šakalího dvora ch.: H. Vaněčková
Bahia nar.:30.1.2002 o.:Babetho m.: S. Rescigeni
nedostavila se
m.:Dudina Engenho da Rainha ch.: S. Rescigeni
Nelsiona Vikorda nar.:11.2.2004 o.:Calvagio dlja Tigrovoi Kollektsii Reriti m.: A.V. Mochalin
V 1, CAC
CACIB, EV
m.:Jurdetta Karleone ch.: A.V. Mochalin
Donna La Ora nar.:10.4.2002 o.:Don Conquistador Del Bohex m.: M. Gavrosh
nedostavila se
m.:Vida ch.: M. Gavrosh


FENY - třída veteránů

Vida nar.:25.10.1997 o.:Arroyado Daring m.: M. Gavrosh
nedostavila se
m.:Nora Lidertejed ch.: P. Zajcev

 




5.6.2005 - EURODOG 2005
Tulln - Rakousko


Na letošní Evropskou výstavu v Tullnu bylo přihlášeno celkem 38 jedinců v 10 třídách. Nedostavili se 5 psi a 3 feny.
Posuzoval slovenský rozhodčí, pan Jaroslav Matyáš.
Od nás z Čech se zúčastnilo celkem sedm zástupců.

Hana Vaněčková, ch.st. ze Šakalího dvora


Rozdělení ve třídách a obsazení jednotlivých tříd s konečnými výsledky:

PSI - třída dorostu

Acrisolado del Bohex Reg.:UA. UKU/002591/05 o.:Don -Onbrio del Bohex m.:A. Gvarleani
nedostavil se
nar.:14.10.2004 m.:Zhoya del Bohex ch.: Michail Gavrosh
Virgo del Bohex Reg.:UA. UKU/002602/05 o.:Don Conquistador Del Bohex m.: E. Zakharenková
VN 1
nar.:29.11.2004 m.: Dona Nikoletta del Bohex ch.: Michail Gavrosh
White Bull Dog Piero Reg.:MEOE FILA 1300/05 o.:Custos Aragon ch.: Tibor Snyehola
nedostavil se
nar.:1.10.2004 m.:Xuba von der Konquistadoren m.: Vivien Petreny

PSI - třída mladých

Arthur II FI-IT Reg.:SPKP/446 o.:Alazao do Rafirez m.: Peter Švic
V 1
CAJC
nar.:1.1.2004 m.:Aura e Lorica ch.: Jitka Šírová
Artur II FI-IT Reg.:SPKP/447 o.:Alazao do Rafirez m.: Peter Šulc
nedostavil se
nar.:1.1.2004 m.:Aura e Lorica ch.: Jitka Šírová
Escobar of Winnetou´s Mescalero Reg.:ÖHZB/FIBR/243/Reg o.:El Guardor of Winnetou´s Mescalero m.: Oelgarte a Eberl
vyloučen pro bázlivost
nar.:23.8.2004 m.:Conchita dos Cachorros Seroz ch.: Christian Polster
Manuel From
Red-Pretender´s
Reg.:MEOE/FILA 1247 o.:Aragon do Rafirez m.: Nikolet Danyi & Tibor Vér
V 2
nar.:18.2.2004 m.:Alien From Red -Pretender´s ch.: Nikolet Danyi & Tibor Vér

PSI - mezitřída

Arius II FI-IT Reg.:SPKP/448 o.:Alazao do Rafirez m.: Edit Gasparovičová
nedostavil se
nar.:1.1.2004 m.:Aura e Lorica ch.: Jitka Šírová
Artuš II FI-IT Reg.:SPKP/445 o.:Alazao do Rafirez m.: Edit Gasparovičová
V 2
nar.:1.1.2004 m.:Aura e Lorica ch.: Jitka Šírová
Atreju von der Burgenstrasse Reg.:ÖHZB/FIBR 241 o.:Artuš Bohemia Patriot m.: Jürgen a Yvonne Kreppner
V 3
nar.:28.2.2004 m.:Raisha do Rafuri ch.: Jürgen a Yvonne Kreppner
Bras Can Xingú Reg.:RG/PEA/03/0114 o.:Bras Can Centauro m.: Dana Černá
V 1, CAC
nar.:10.7.2003 m.:Bras Can Vitoria II ch.: Antonio Brasileiro

PSI - třída otevřená

Alano del Bohex Reg.:RKF 1488275/UA.UKU o.:Don Conquistador Del Bohex m.: Zhevaga
V 2
r.CAC
nar.:6.4.2003 m.:Vida ch.: Michail Gavrosh
Bras Can Cigano Reg.:RG/PEA/03/00124 o.:Bras Can Centauro m.: Jürgen a Yvonne Kreppner
V 3
nar.:10.1.2003 m.:Bras Can Atia ch.: Antonio Brasileiro
Cagey Santa Catarina Reg.CMKU/FIB/3052/03 o.:Jaguár da Boa Sorte m.:Eva Erbenová
V 1, CAC
nar.:19.7.2003 m.:Askia Rey de Pleseno ch.: Stanislava Sušková
Glatisant´s Tor le Fise Reg.:MET.FILA.1171/02 o.:Fejedelmi Örizo Castellano m.: Katalin Boda
V 4
nar.:6.9.2002 m.:Bomba do Submundo ch.: Peter Gaal
L´Brusko Reg.:UKU 005206 o.:Don Conquistador Del Bohex m.: E.V. Pristyazhvyuk
V
nar.:10.4.2002 m.:Vida ch.: Michail Gavrosh

PSI - třída šampiónů

Alazao Do Rafirez Reg.:CMKU/FIB/2922 o.:Bastos Do Sertao m.: Jitka Šírová
nedostavil se
nar.:19.3.2002 m.:Pezsgoparti Cili ch.: István Raffa
Don Liberador Reg.:UKU 003129 o.:Don Conquistador Del Bohex m.: Michail Gavrosh
V 1, CAC
CACIB BOB
nar.:18.8.2001 m.:Vida ch.: Michail Gavrosh
Dunga From
Red-Pretender´s
Reg.:MET 1109 o.:Ric Do Bras Can m.: István Szanyi
V 2
r.CAC
r.CACIB
nar.:18.7.2001 m.:Los Banditis Bonita ch.: Nikolet Danyi & Tibor Vér
El Diablo Eduardo
ze Šakalího dvora
Reg.:ČLP/FIB/2908 o.:Simba m.: Hana Vaněčková
V
nar.:1.6.2002 m.:Caria ze Šakalího dvora ch.: Hana Vaněčková
Eldorado Fi-Box Reg.:CMKU/FIB/2819 o.:Deer Graze ´s Wild Fire m.: Marta Antalová
V 3
nar.:12.1.2002 m.:Abora Fi-Box ch.: Dana Černá
Matusalem Miasto Pokoju Reg.:PKR II-68221 o.:Horror de dl Canicero m.: Andrzej Rapacz
nedostavil se
nar.:7.2.2001 m.:CococJurajska Kopeczka ch.: Andrzej Rapacz
Strangleholder Snikers Reg.:FIN 35159/01 o.:Brazilskiy Talisman Argo m.: Vera Kavutto
V 4
nar.:29.4.2001 m.:Monika ch.: Vera Kavutto


FENY - třída dorostu

Adelfilla del Bohex Reg.:UA.UKU.002553/05 o.:Don-Sonbrio del Bohex m.: Rolukov
nedostavila se
nar.:4.10.2004 m.:Zhoya del Bohex ch.: Michail Gavrosh
Arrugia del Bohex Reg.:UA.UKU.002554/05 o.:Don-Sonbrio del Bohex m.: Zhevaga
VN 1
nar.:4.10.2004 m.:Zhoya del Bohex ch.: Michail Gavrosh

FENY - třída mladých

Amara z Kotlinky Reg.:CMKU/FIB/3223/04 o.:Zumbi ZS do Baicuara m.: Eva Srnová
V 1
CAJC
nar.:22.7.2004 m.:Cobie Fi-Box ch.: Eva Srnová
Cheena Fi-Box Reg.:CMKU/FIB/3141/04 o.:Dunga From Red-Pretender´s m.: Ing. Martin Filip
nedostavila se
nar.:14.11.2002 m.:Abora Fi-Box ch.: Dana Černá

FENY - mezitřída

Beryl Annenské lázně Reg.:CMKU/FIB/3110/03 o.:Jaguár da Boa Sorte m.: Drahomíra Drnovská
V 3
nar.:31.10.2003 m.:Ina de Los Tres Naranjos ch.: Miroslav Hrkal
Oferta Del Bohex Reg.:UA.UKU.000121/05 o.:Don Conquistador Del Bohex m.: Petrovskiy
V 2
nar.:10.4.2002 m.:Doris Bohex ch.: Michail Gavrosh
Plod Ljubvi Zhonaina Reg.:FIN 17357/04 o.:Richard m.: rodina Prochaeva
V 1, CAC
nar.:4.10.2003 m.:Kasto´r Haus Nastena ch.: Vera Kavutto

FENY - třída otevřená

Diana of Winnetou´s Mescalero Reg.:ÖHZB/FIBR/242/Reg. o.:El Guardor of Winnetou´s Mescalero m.: Oelgarte a Eberl
V 2
nar.:19.3.2003 m.:Conchita dos Cachorros Seroz ch.: Christian Polster
Fama From
Red-Pretender´s
Reg.:MET.FILA. 1157 o.:Bastos Do Sertao m.: Nikolet Danyi & Tibor Vér
V 1, CAC
r.CACIB
nar.:4.5.2002 m.:Alien From Red-Pretender´s ch.: Nikolet Danyi & Tibor Vér
Leona Del Bohex Reg.:UKU 001109 o.:Don Conquistador Del Bohex m.: E.V. Prisyazhvyuk
V 3
nar.:10.4.2002 m.:Vida ch.: Michail Gavrosh

FENY - třída šampiónů

Donna La Ora Reg.:UKU 005210 o.:Don Conquistador Del Bohex m.: Michail Gavrosh
V 1, CAC
CACIB
nar.:10.4.2002 m.:Vida ch.: Michail Gavrosh
Donna Nikoletta del Bohex Reg.:UA.BOHEX.002897/00 o.:Calif Bohex m.: A. Gvarleani
nedostavila se
nar.:31.10.1999 m.:Vida ch.: Michail Gavrosh
Electra Tonia
ze Šakalího dvora
Reg.:ČLP/FIB/2909 o.:Simba m.: Hana Vaněčková
V 3
nar.:1.1.2002 m.:Caria ze Šakalího dvora ch.: Hana Vaněčková
Lili z Kozuszek Reg.:PKR II-76010 o.:Dante II z Kozuszek m.: D. a M. Rokita
V 4
nar.:11.1.2003 m.:Figa Molosos Grabowski ch.: I. Woznicka
Vanda FI-IT Reg.:CMKU/FIB/2903 o.:Oskar FI-IT m.: Gabriela Pavlíčková
V 2
r.CAC
nar.:28.5.2002 m.:Arga ze Strašnických chalup ch.: Jitka Šírová